İstanbul evden eve nakliyat sektörünün en önemli illerinden biri. Firmamızın merkezi İstanbul içerisindedir. Özellikle şehirler arası taşımacılık için İstanbul trafiği son derece önemlidir. İstanbul hem göç alan hem de göç veren büyük bir il.

Bu nedenle evden eve nakliyat içerisinde İstanbul şehirler arası taşıma için yoğun bir istek gelmekte. Firmamızın İstanbul üzerinden Türkiye’nin her köşesine her iline hizmeti var. Marmara nakliyat olarak sunduğumuz ev taşıma hizmeti hızlı ve pratik bir şekilde olmak üzere sizin istediğiniz yere var.

İstanbul içerisinde 14 şubesi olan firmamızın 3 ev eşyası depolama alanı ile birlikte Anadolu ve Avrupa yakasında araç garajı bulunmaktadır. Araç garajlarımızın her iki yakada bulunma nedeni gereksiz yol masraflarından kurtulmaktır. Doğal olarak kurtulduğumuz masrafları size verdiğimiz fiyattan da düşürüyoruz.  İstanbul içerisinde her gün yaklaşık 200 ev taşınmaktadır. Bunların en fazla 10 tanesi kendi imkanları ile taşınırken. Geriye kalanların tamamı bir nakliyat firması ile çalışıyor. Bu nakliyat firmaları arasında maalesef korsan ve iş ahlakı bulunmayan firma sayısı da çok fazla. Bu durumdan hem kurumsal nakliyat firmaları hem de evini taşıtan insanların büyük bölümü rahatsız.

İstanbul içerisi ya da şehirler arası ev, iş yeri taşınmazlarının tamamını Marmara Evden Eve Nakliyat olarak üstleniyoruz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, taşınmanız gerektiğini bildirmek. Sizin için gerekli olacak bütün hazırlıkları biz yapıyor ve teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.