Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında kısa ve gerekli bilgiler. Firmamızdan daha önce bir evden eve nakliyat hizmeti almadıysanız, aşağıdaki bilgiler ışığında çalışma koşullarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikli olarak eşyalarınız firma yetkilimiz tarafından keşif yapılarak incelenmektedir. Karşılıklı olarak hem fiyat konusunda hem de taşıma konusunda mutabık kalıyoruz. Bizimle anlaştıktan sonra sizin herhangi bir ön hazırlık yapmanıza ya da ev taşıma planı yapmanıza gerek yok. Bize sadece taşınacağınız günü ve saati söylemeniz yeterli. Yapılması gereken ne varsa artık bizim sorumluluğumuzda.

Her ekibimizde standart olarak:

Ekip şefi: Firmamız tarafından yönlendirilen ve evden eve nakliyat işlemi boyunca sizin adınıza bütün ekibi yönlendiren ve koordine eden kişidir. Olası durumlarda bütün ekibe müdahale edebilir.

Marangoz: Çalışan personellerimiz arasında sertifika sahibi olmak zorunda olan personelimizdir. Mobilyalarınızın demonte hale getirilip, taşındığı yerde tekrar sizin belirlediğiniz yerlere kurulmasından sorumludur.

Elektirikçi: Bu çalışanımız evinizde bulunan beyaz eşya ve avizlerin sökülmesi, taşınması ve tekrar çalışır vaziyette kurulmasından sorumludur.

Paketleme ve Ambalajlama: Konularında uzman olan paketleme ve ambalajlama personellerimiz: eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetlerine göre en uygun malzemeyi kullanarak işlerini yapıyorlar. Bu çalışanlar antika taşımacılığında da Türkiye geneli çok iyi işler çıkarmışlardır.

Taşıma personelleri: Hazır ve taşınabilir hale getirilerek ambalajlanan eşyalarınızı, teknik olarak nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilen personellerimiz taşımaktadır.

Bütün ekiplerimizde her çalışanın kendi alanı ve yapacağı iş bellidir. Herkes kendi işini en iyi biçimde yapmak zorundadır.

Firma olarak biz de evden eve nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için: Personelimize gerekli lan bütün araç – gereç ve malzemeyi tedarik ediyoruz.

Kullandığımız bütün malzemelerimiz hijyen koşullarına uygundur.